همدردی

ابراز همدردی با همکاران جهت تسلی خاطر همکاران

 

هوالباقی

 

 

پیام تسلیت رئیس بیمارستان در پی ضایعه درگذشت همکار گرامیمان شادروان" مهندس محمد رضا نخعی "بر اثر سانحه تصادف

چه سخت است در دل گـریستن و به زبان هیــچ نگفتن و دشوارتر از آن آب دیده را در ماتمکده دل جـاری ساختن، اکنون که روح بلند و ملـکوتی همکار گرامیمان  شادروان مهندس محمد رضا نخعی زاده در جوار حضرت حق آرمیده است یادش را گرامی می داریم

این مصیبت را به جامعه علوم پزشکی کلیه همکاران و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبائی مسألت می نماییم


حوزه ریاست و روابط عمومي بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)


تنظیم کننده : عبادی پور

 

 

 

 

هوالباقی

پیام تسلیت رئیس بیمارستان در پی درگذشت همکار گرامیمان شادروان محمد کیخا

چه سخت است در دل گـریستن و به زبان هیــچ نگفتن و دشوارتر از آن آب دیده را در ماتمکده دل جـاری ساختن، اکنون که روح بلند و ملـکوتی همکار گرامیمان  شادروان محمد کیخا در جوار حضرت حق آرمیده است یادش را گرامی می داریم.

این مصیبت را به جامعه علوم پزشکی کلیه همکاران و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبائی مسألت می نماییم.

 

  

حوزه ریاست و روابط عمومي بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)

 

 

 

 

هوالباقی

 

چه سخت است در دل گریستن و به زبان هیچ نگفتن و دشوارتر از آن آب دیده را در ماتمکده دل جاری ساختن، اکنون که روح بلند و ملکوتی همکار گرامیمان  حاجیه خانم زهرا خسروی در جوار حضرت حق آرمیده است یادش را گرامی می داریم.

این مصیبت را به جامعه علوم پزشکی و پرستاری و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبائی مسألت می نماییم.

 

  

حوزه ریاست و روابط عمومي بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       ابراز همدردی 

 

          

             

 

همکار محترم سرکارخانم فریبا شهرکی و پرسنل محترم بیمارستان

با کمال تأسف باخبر شدیم

خواهر و همکار  گرامیمان

 دار فانی را وداع گفت.این مصیبت را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبائی مسألت می نماییم.

 

  


حوزه ریاست و روابط عمومي بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) 

 

 

 

 

 

 

 


تماس با ما

محتوای مرتبط